Nabídka pro firmy, zaměstnavatele a živnostníky

V současné době roste počet firem, které využívají produktů životního pojištění resp. penzijního připojištění k motivaci svých zaměstnanců a současně při tom využívají podpory státu v oblasti daní. Pro zaměstnavatele jsou motivační prostředky tohoto typu výhodnější než např. zvyšování odměn. Příspěvkem na životní pojištění si můžete elegantním způsobem zavázat a udržet schopné zaměstnance, kteří nebudou chtít přijít o váš příspěvek na životní pojistku při svém případném odchodu z firmy.

Pro Vás, jako zaměstnavatele, je příspěvek na životní pojištění do určité výše daňově uznatelným výdajem. Navíc je při splnění určitých podmínek osvobozen od daně z příjmu a neodvádí se z něj příspěvky na sociální ani zdravotní pojištění, tudíž je pro obě strany výhodnější, než např. zvýšení mzdy o stejnou částku.

Kontaktujte nás pro získání více informací.

 

 

 Výpočty, nízké sazby v oboru pojištění najdete pomocí kalkulačka.eu. Byty bez provizí jako např. pronájem bytu lze najít na vlastnici.cz. A když se chystáte cestovat nezapomeňte na cestovní pojištění!

Dále si můžete uzavřít online pojištění: Pojištění nemovitosti které vám dobře pojistí vaše obydlí či kancelář, Úrazové pojištění,které vás zajistí v případě úrazu, Životní pojištění, které je vhodné pro živitele rodiny, Povinné ručení pro vaše vozidlo. Pojištění vozidel kde najdete všechny potřebné informace k tématu, Pojištění domácnosti, které vám zajistí náhradu škody v případě např. vytopení, Životní pojištění, web kde získáte další dodatečné informace o pojištění života.