Důchodové pojištění

Důchodové pojištění vám zajistí klidné dožití. Sami si zvolíte, jakým způsobem vám budou peníze po odchodu do důchodu vypláceny. Můžete zvolit mezi pravidelnou doživotní rentou nebo jednorázovou výplatou naspořené částky. Nabídka pojišťoven se výrazně omezila kvůli zvyšování průměrného věku občanů v důsledku kvalitní lékařské péče. K důchodovému pojištění se můžete i připojistit, např. pro případ smrti, úrazu apod. Ani tyto produkty však nenabízí každá pojišťovna.

Neváhejte telefonicky zkontaktovat našeho analytika nebo nám napsat. Rádi pro vás připravíme důchodové pojištění na míru, maximální pojistnou ochranu při minimu vynaložených peněz. Pracujeme nezávisle na jakékoli pojišťovně, resp. finanční instituci, tudíž nejvýhodněji. Naším jediným kritériem je spokojený klient. Naše motto zní: Poskytneme vám služby nezatížené závislostí.

 Výpočty, nízké sazby v oboru pojištění najdete pomocí kalkulačka.eu. Byty bez provizí jako např. pronájem bytu lze najít na vlastnici.cz. A když se chystáte cestovat nezapomeňte na cestovní pojištění!

Dále si můžete uzavřít online pojištění: Pojištění nemovitosti které vám dobře pojistí vaše obydlí či kancelář, Úrazové pojištění,které vás zajistí v případě úrazu, Životní pojištění, které je vhodné pro živitele rodiny, Povinné ručení pro vaše vozidlo. Pojištění vozidel kde najdete všechny potřebné informace k tématu, Pojištění domácnosti, které vám zajistí náhradu škody v případě např. vytopení, Životní pojištění, web kde získáte další dodatečné informace o pojištění života.